9. srpna 06:06

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » OK Štafetový pohár

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 18. května 2016

OK Štafetový pohár

OK Štafetový pohár

Ve středu 27. 4. 2016 se v areálu naší školy konalo okresní kolo Štafetového poháru pro žáky I. stupně. Soutěžilo se ve štafetě 8 x 100m pro žáky 1. - 3. tříd (4 chlapci a 4 dívky), 8 x 100m pro žáky 4. -5. tříd (4 chlapci a 4 dívky) a ve smíšené štafetě 8 x 200m pro 4 mladší závodníky a 4 starší (2 chlapci a 2 dívky v každé kategorii). Naši školu reprezentovali v kategorii 1. -3. třídy: A. Wurbsová, A. Klejnová, N. Blažková, N. Komrsková, K. Kloud, Z. Špaček, P. Mayer, a M. Peleška, v kategorii 4. - 5. tříd: H. Červenková, T. Mikasová, J. Holá, K. Němejcová, F. Žilák, J. Zahradník, Š. Šíma a J. Šíp. Závody byly napínavé až do poslední předávky, po první štafetě vedlo družstvo ZŠ Dukelská o 2 sekundy, ve druhé štafetě ZŠ Poděbradova náskok smazala a tak musela rozhodnout závěrečná štafeta. Ještě při poslední předávce jsme byli v čele, finiš ZŠ Poděbradova byl však drtivý a tak zaslouženě vyhráli a naše družstvo skončilo těsně druhé. Obě družstva tak mají právo postupu do krajského kola v Táboře.

Děkujeme všem závodníkům za reprezentaci školy.

Výsledky zde

Fotky z akce zde

Mgr. Iveta Mrázová - vedoucí družstva, Mgr. Radek Sosna - pořadatel

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd