9. srpna 06:30

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Olympijský víceboj - Dukelská nejlepší v JČ mezi školami nad 450 žáků

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 13. června 2016

Olympijský víceboj - Dukelská nejlepší v JČ mezi školami nad 450 žáků

Olympijský víceboj - Dukelská nejlepší v JČ mezi školami nad 450 žáků

V neděli 15. 5. 2016 o půlnoci skončila možnost pro letošní školní rok vkládat výsledky žáků v Sazka olympijském víceboji na server www.ceskosportuje.cz. Školy byly rozděleny podle množství žáků a ve skupině škol s více než 450 žáky se naše škola v Jč kraji umístila na 1. místě s celkovým počtem zapojených žáků 96% (splnili min. 6 disciplín z 8). Díky zapojení v akci Doplňkový úkol, za který jsme obdrželi dalších 7,7% jsme v součtu získali 103,7%.

Pokud by chtěl někdo z rodičů zjistit přesné výsledky jednotlivých disciplín svého syna/své dcery, obraťte se na mě, předám Vám kód a návod, jak postupovat.

Rád bych touto cestou pogratuloval všem zapojeným žákům (na 650 jich na konci školního roku obdrží Sportovní vysvědčení za splnění všech 8 disciplín) a zároveň poděkoval všem aktivním učitelům za tento úspěch a za spolupráci během školního roku.

Mgr. Radek Sosna - garant projektu

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd