19. června 23:19

Leoš

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » KK OVOV Josefína Holá do celostátního kola!

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 13. června 2016

KK OVOV Josefína Holá do celostátního kola!

KK OVOV Josefína Holá do celostátního kola!

Ve čtvrtek 26. 5. 2016 bojovali žáci ZŠ Dukelská Strakonice na krajském kole Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Dom Českých Budějovic se sjelo více jak 250 závodníků z celých jižních Čech. Naše družstvo ve složení Nikola Abrahámová, Karolína Baloušková, Tereza Soukupová, Zuzana Prokopiusová, Aleš Hess, Lukáš Maroušek, Marcel Kříž a Štěpán Beran (náhradník za nemocného Bohumila Máru) dokázalo o dva stupínky vylepšit loňské 8. místo a vybojovalo velmi dobré 6. místo!

Ještě větších úspěchů jsme dosáhli v soutěži jednotlivců. Josefína Holá dokázala vyhrát ročník 2005 a postoupila na dvoudenní celostátní finále, které se bude letos konat v září v Brně! Josefíně moc gratuluji k obrovskému úspěchu a přeji hodně štěstí a úspěchů na celostátním kole. Podobný kousek se málem podařil i Rudolfu Prušákovi (2006), který ve svém ročníku skončil těsně na druhém místě ( o pouhé 3 body - pro srovnání to je 0,5 s v běhu na 1000m nebo 2 cm ve skoku do dálky nebo 2 setiny sekundy v běhu na 60 m). I jemu patří velká gratulace za tento úspěch a v příštím roce bude mít snad i více štěstí!

Těsně za stupni vítězů skončili Alena Pavelková (2003) - na 4. místě, Karolína Baloušková (2003) a Zuzana Prokopiusová (2004) - na 5. místě a Tereza Soukupová (2002) a Aleš Hess (2003) na 6. místě.

Děkuji všem za reprezentaci naší školy a doufám, že jste si celé dopoledne pořádně užili - závody, zumba, živé vystoupení zpěvačky, trialová šou s překážkami - bylo se na co dívat.

Výsledky družstev i jednotlivců zde

Foto z akce zde

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd