9. srpna 06:18

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Atletická soutěž ZŠ starší žactvo

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 11. července 2016

Atletická soutěž ZŠ starší žactvo

Atletická soutěž ZŠ starší žactvo

O den později než mladší žactvo (tj. v úterý 28.6.) poměřili své síly v atletických disciplínách starší žáci ZŠ okresu Strakonice. Počasí tentokrát přálo a tak k vidění byly velmi dobré výkony. Přispěli k tomu i žáci naší školy. Na medailových místech se umístili: Lukáš Fencl – skok do dálky – 1. místo, 60m – 3. místo, David Zemen – 1 500m – 1. místo, štafeta děvčat 4 x 60m (Švejnohová, Kůtová, Klavíková, Abrahámová) – 1. místo, Štěpánka Hanušová – 800m – 2. místo, Přemek Sládek – 1 500m - 2. místo, Martin Zima – vrh koulí – 2. místo, Nikola Abrahámová – 60m – 3. místo, Tereza Soukupová – skok do dálky – 3. místo, Kamila Kůtová – skok do výšky – 3. místo, Filip Zelinka – 150m – 3. místo. Chlapecká štafeta na 4 x 60m se připravila o pravděpodobnou zlatou medaili pokaženou předávkou před posledním úsekem. Dík za bojovnost patří také Tereze Rodové, Jaroslavu Červenkovi a Štěpánu Zahrádkovi. 11 získaných medailí je velkým úspěchem!

Fotky zde.

Mgr. M. Křivanec, Mgr. R. Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd