9. srpna 06:01

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Florbalový turnaj chlapců 6. - 7. třída

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 17. prosince 2016

Florbalový turnaj chlapců 6. - 7. třída

Florbalový turnaj chlapců 6. - 7. třída

Turnaje se zúčastnilo 14 družstev a družstva byla rozdělena do dvou skupin po sedmi. V základní skupině tak na všechna družstva čekalo 6 zápasů s hrací dobou na 10 minut.

Náš tým v základní skupině postupně narazil na družstva ZŠ FLČ (1:2, gól Kříž), Gymnázium Strakonice (1:0, Sládek), ZŠ Radomyšl (2:3, Kříž 2), ZŠ Volyně (1:0, Kříž), ZŠ TGM Blatná (2:1, Kříž 2) a ZŠ Čestice (2:1, Hrašný, Kříž). V konečném důsledku prohra o 1 gól s Radomyšlí znamenala konečné 3. místo ve skupině (s aktivním skóre 9:7) a boj celkové 5. místo. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané a dramatické. V rozhodujícím zápase jsme dokázali přehrát družstvo ZŠ Sedlice v poměru 2:1 (Sládek, Kříž) a obsadili jsme 5. místo, což znamená nesplněný cíl(postup do semifinále), ale ve vyrovnané konkurence 14 základních škol rozhodně není neúspěchem.

Naším nejlepším střelcem se stal Marcel Kříž s 8 góly, v brance chytal spolehlivě Viktor Štěch, v obraně se střídali Láďa Slavíček, Kristián Široký, Sam Zimanzl a Vašek Šilhán, v útoku hráli Ondra Sládek, Marcel Kříž, Kuba Straka, Ondra Bambásek, Max Vágner, a Martin Hrašný. Děkuji všem za příkladnou bojovnost a reprezentaci naší školy.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd