9. srpna 06:19

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » OKRESNÍ KOLO VE FLORBALE ML. DÍVEK

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 17. prosince 2016

OKRESNÍ KOLO VE FLORBALE ML. DÍVEK

OKRESNÍ KOLO VE FLORBALE ML. DÍVEK

Ve středu 16. 11. 2016 se ve Strakonicích na ZŠ Povážská odehrálo okresní kolo florbalového turnaje dívek 6. a 7. tříd. Naši školu reprezentovaly: Lucie Vránová, Adéla Kůrková, Hana Kostlivá, Bára Lexová, Nela Bednaříková, Míša Klasová, Edita Cimrhanzlová, Blanka Červenková, Iveta Kouřimová, Simona Walterová, Katka Bílková, Jolana Chylíková, Kristýna Kotrcová, Zuzka Prokopiusová a brankářka Jarka Kloudová. Celkem se zúčastnilo 8 škol, které byly rozděleny do dvou skupin. S námi se ve skupině B utkala ZŠ Poděbradova, ZŠ TGM Blatná a ZŠ Sedlice. První místo ve skupině jsme si zajistily výhrou nad Blatnou (5 : 1) a Sedlicí (4 : 1) a remízou s Poděbradkou (0 : 0). O 1. a 2. místě skupiny A rozhodovaly nájezdy mezi ZŠ F. L. Čelakovského a ZŠ Záboří. Rozuzlení přinesla až třetí sada. Záboří prohrálo a stalo se tak naším semifinálovým soupeřem. I v tomto utkání pokračovaly holky ve vítězném tažení a konečným skóre 3 : 1 postoupily do finále. Finálový zápas se ZŠ FLČ byl vyrovnaný do prvního gólu, který však uvízl v naší brankářské síti. Nedokázaly jsme odpovědět a po druhém gólu v náš neprospěch jsme znervózněly, což vedlo k větším nepřesnostem a chybám. Holky ale bojovaly, bohužel naše šance neproměnily v gól a naopak v závěru ještě jeden inkasovaly. První prohra celého turnaje, ale o to bolestnější. Celkově jsme se tedy umístily na krásném 2. místě. Holky byly zprvu trochu zklamané, neboť chtěly obhájit loňské prvenství, ale radost se později přece dostavila. Chtěla bych vyzdvihnout naši nejlepší a nejproduktivnější útočnou dvojici Zuzku Prokopiusovou a Editu Cimrhanzlovou. Poděkování patří ale všem hráčkám za bojovnost a vzornou reprezentaci školy.

Více fotek k nahlédnutí zde.

Mgr. Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd