9. srpna 06:00

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Jihočeský halový pětiboj všestrannosti

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 5. ledna 2017

Jihočeský halový pětiboj všestrannosti

Jihočeský halový pětiboj všestrannosti

Úspěšné úterý zažili sportovci naší školy v Českých Budějovicích na Jihočeském halovém pětiboji všestrannosti. Soutěžilo se v přeskoku přes švihadlo, hodu medicinbalem, trojskoku snožmo, leh – sedech a v driblování s basketbalovým míčem.

Této soutěže se letos zúčastnilo 29 osmičlenných družstev základních škol všech 7 okresů našeho kraje, což v součtu znamenalo 232 žáků. Naší školu reprezentovali Kateřina Baloušková, Sabina Zušťáková, Zuzana Prokopiusová, Josefína Holá, Aleš Hess, Lukáš Maroušek, Marcel Kříž a Mikuláš Smetana. Soutěžilo se jak v kategorii družstev (alespoň 1 zástupce ročníku 2006, 2005, 2004 a 2003), tak i mezi jednotlivci v každém z ročníků. Po první disciplíně (trojskok) jsme byli průběžně na 14. místě, po druhé disciplíně (hod medicinbalem) jsme již poskočili na 9. místo, po přeskocích švihadla již na 6. místě a po čtvrté disciplíně (leh – sed) již na 3. místě. Velmi napínavě jsme tak sledovali výsledky poslední disciplíny (driblink) a když se vyhlašovalo družstvo na 4. místě (postupně od 29. místa k prvnímu…) bylo jasné, že jsme 3. místo udrželi i celkově. Výsledek těší o to víc, že před námi byly již jen „sportovní“ školy ZŠ Kubatova ČB a Zborovská Tábor. Navíc se mezi jednotlivci ve svých ročnících prosadili na stupně vítězů i Aleš Hess (2. místo) a Karolína Baloušková (3. místo). Soutěž již tradičně měla výbornou atmosféru s mnoha VIP sportovními hvězdami (freestylový motokrosař Petr Pilát, bývalý hokejový reprezentant Vladimír Caldr, volejbalový nahravač Filip Habr a další) a např. i exhibicí ve stolním tenisu.

Všem žákům děkuji za bojovnost a předvedené výkony a již se těším na 20. dubna, kdy se v areálu naší školy uskuteční okresní kolo OVOV. Po těchto výsledcích si již nemůžeme klást nízké cíle.

Výsledky zde

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd