19. června 21:29

Leoš

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Okresní kolo florbalového turnaje st. dívek

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 17. ledna 2017

Okresní kolo florbalového turnaje st. dívek

Okresní kolo florbalového turnaje st. dívek

Ve čtvrtek 15. 12. 2016 se na ZŠ Povážská sehrálo okresní kolo ve florbale dívek 8. a 9. tříd. Své síly přišlo poměřit 7 škol. Za naši školu nastoupily Linda Zralá, Tereza Soukupová, Vendula Samcová, Natálie Želízková, Karolína Baloušková, Nikola Abrahámová, Petra Želízková, Lucie Švejnohová, Kamila Kůtová, Natálie Breibischová, Tereza Řařábková a Sabina Zušťáková. Hrálo se systémem každý s každým a hrací doba byla 1 x 10 minut. Utkaly jsme se se ZŠ Poděbradova (2 : 3, góly 2x Petra Želízková), ZŠ FLČ (0 : 2), ZŠ Radomyšl (1 : 2, gól Petra Želízková ), ZŠ Povážská (3 : 0, góly Petra Želízková, Natálie Breibischová a Tereza Soukupová ), ZŠ Záboří (2 : 1, góly Petra Želízková, Natálie Breibischová ) a ZŠ Sedlice (2 : 0, góly Petra Želízková ). Celkem jsme získaly 9 bodů a ve hře bylo ještě 3. místo. Záleželo na zápase mezi ZŠ Poděbradova a ZŠ Záboří. Bohužel jsme počítaly pouze s jednou možnou variantou, a to s vítězstvím Poděbradky, což by nám bronz zajistilo……… Ale toto utkání skončilo remízou 0 : 0 a Záboří se o bodík dostalo před nás. Skončily jsme tedy na 4. místě, ale sportovně jsme se s bramborovou medailí vyrovnaly a o to větší motivaci máme do příštího roku. Konečné pořadí: 1. místo ZŠ FLČ, 2. místo ZŠ Poděbradova a 3. místo ZŠ Záboří. Všem holkám děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd