9. srpna 07:39

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Vánoční turnaj ve volejbale

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 3. února 2017

Vánoční turnaj ve volejbale

Vánoční turnaj ve volejbale

Vánoční čas máme úspěšně za námi. Pojďme alespoň proto zavzpomínat na tradiční sportovní klání, které se konalo ještě před Vánoci.

V úterý 20. prosince 2016 se proti sobě v malé tělocvičně postavily týmy osmých ročníků. Ačkoliv jednotlivé třídy hrály vyrovnaně, musel nakonec někdo zvítězit. První místo obsadila třída 8. M, která ve třech zápasech celkem nahrála sedm bodů. Druhá byla třída 8. B se šesti body a bronzovou příčku uhrála třída 8. C s pěti body.

Oproti tomu ve velké tělocvičně porovnaly své síly deváté ročníky, jež měly stanovený jasný cíl - zvítězit a zahrát si proti týmu učitelů. Což se nakonec podařilo třídě 9. A, která s jasným výsledkem devíti bodů vyhrála na plné čáře proti ostatním třídám. O druhém a třetím místě musel potom rozhodnout vzájemný zápas. Pomyslnou stříbrnou medaili tak získala třída 9. M a tu bronzovou třída 9. B.

Volejbalová podívaná pak pokračovala mezi vítězi osmých a devátých ročníků, tedy 8. M a 9. A, kde znovu s přehledem vyhrála 9. A (Nikola Abrahámová, Tereza Fárková, Jakub Fenigbauer, Kateřina Mikasová, Kristýna Nováková, Štěpán Zahrádka, David Zemen a Filip Zelinka). Nakonec se odehrál zápas s učiteli (Miroslav Křivanec, Josef Němec, Petra Němejcová, Tomáš Novotný, Rudolf Prušák, Radek Sosna a Hana Volfová), který byl od začátku napínavý, ale skončil pro tentokrát výhrou učitelského týmu.

Všem zúčastněným - ať už na sportovním poli, tak v hledišti - děkujeme a těšíme se na viděnou na dalším ročníku. Fotografie z celého dne jsou k dispozici v přiloženém odkazu ve Fotogalerii.

Josef Němec a Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd