9. srpna 07:37

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Naše holky pod koši kralovaly

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 11. dubna 2017

Naše holky pod koši kralovaly

Naše holky pod koši kralovaly

Ve středu 15. 3. 2017 se ve Strakonicích konalo okresní kolo starších dívek v basketbalu. Základní skupina a semifinále se odehrály na ZŠ Poděbradova a finálová utkání v hale STARZ. Hrací doba byla 1 x 12 min. Náš tým tvořily Karolína Baloušková, Linda Fišerová, Jolana Chylíková, Tereza Soukupová, Natálie Breibischová, Kristýna Kotrcová, Kristýna Pavlovičová, Nikola Abrahámová, Klára Masopustová, Simona Hurská a Vendula Samcová.

Celkem 6 družstev bylo rozděleno do dvou skupin (skupina A: ZŠ F.L.Č., ZŠ Povážská, ZŠ a Gy Vodňany; skupina B: ZŠ Dukelská, ZŠ Poděbradova, Gy Strakonice). V základní skupině jsme tedy sehrály dva zápasy. První utkání s „gymplem“ proměnily holky ve spanilou jízdu s konečným skóre 23 : 4. Druhý zápas byl mnohem vyrovnanější a Poděbradka nám byla rovnocenným soupeřem. Bohužel se nám příliš nedařilo střelecky a v závěru nám Poděbradka poodskočila na konečných 11 : 8. Jedna výhra a jedna prohra pro nás znamenala 2. místo ve skupině B a do semifinále jsme šly s vítězem skupiny A, a to se ZŠ F.L.Č. Holky daly do utkání vše – bojovaly o každý míč, výborně doskakovaly, bránily, koše padaly a stálo při nás i potřebné štěstíčko, neboť jsme zvítězily o pouhý bod 15 : 14.

Takže hurá do finále!!! Přemístily jsme se do haly Starz a měly jsme druhou šanci porazit Poděbradku. Ta vyhrála druhé semifinále nad Povážskou 16 : 4. A šance se holky pevně chopily, bojovaly jako lvice a tentokrát jsme v závěru poodskočily my a radovaly se z vítězství 18 : 10. Konečné 1. místo v okrese nás posouvá do kola krajského. Všem holkám gratuluji, děkuji za vynikající reprezentaci naší školy a přeji, ať se v kraji daří co nejlépe.

Více fotek k nahlédnutí zde.

Mgr. Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd