9. srpna 07:40

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Kralování pod basketbalovými koši pokračuje

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 26. dubna 2017

Kralování pod basketbalovými koši pokračuje

Kralování pod basketbalovými koši pokračuje

V úterý 28. 3. 2017 se ve strakonické hale Starz konalo krajské kolo v basketbalu starších dívek. Naši školu reprezentovaly Tereza Soukupová, Karolína Baloušková, Vendula Samcová, Linda Fišerová, Jolana Chylíková, Kristýna Pavlovičová a Natálie Breibischová. Hrálo se 1 x 15 min. a celkem se zúčastnilo 5 škol. Postupně jsme tedy sehrály 4 zápasy: Volary – Dukelská 6 : 38, Dukelská – Tábor 43 : 4, Dukelská – Písek 38 : 2 a J. Hradec – Dukelská 6 : 31. Tentokrát holky zcela ovládly palubovku a s obrovskými rozdíly ve skóre obsadily 1. místo, které je dále posouvá do dalšího kvalifikačního boje o postup na republikové finále. I když krajské kolo bylo pro nás "lehčí" než to okresní, nijak to nesnižuje výkony našich holek. Naopak jim patří velká pochvala za vynikající hru a kvalitní basketbal. Moc gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd