9. srpna 07:20

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Velikonoční turnaj ZŠ Dukelská ve florbale

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 26. dubna 2017

Velikonoční turnaj ZŠ Dukelská ve florbale

Velikonoční turnaj ZŠ Dukelská ve florbale

Pátek 7. 4. 2017 byl na naší škole ve znamení sportovního dopoledne s florbalem. Velikonočního turnaje se zúčastnilo 9 smíšených družstev ve dvou kategoriích. Systém turnaje byl dvoukolový, v základní části tabulkově „každý s každým“ a poté o pořadí. Hrálo se na 2 x 4 minuty, v 1. poločase proti sobě nastoupila vždy nejprve děvčata a ve 2. poločase poté chlapci.

V kategorii 6. a 7. tříd bylo v základní části nejúspěšnější družstvo 6. a 7. A, které tak do finále postoupilo společně s družstvem 6. a 7. B. Finále však předcházel souboj o 3. místo, ve kterém družstvo 6. a 7. C porazilo tým 6. a 7. M 1:0 a obsadilo tak 3. místo. Finále zcela ovládli děvčata a chlapci ze 6. a 7. A, kteří porazili tým 6. a 7. B jasně 6:0.

V kategorii 8. a 9. tříd bylo pořadí po základní části: 1. 8. a 9. C 2. 8. a 9. B 3. 8. a 9. M 4. 6. – 9. D 5. 8. a 9. A

V boji o 3. místo tak nastoupily týmy 6. – 9. D a 8. a 9. M. Lépe se dařilo matematické třídě, která zvítězila 3:0 a obsadila tak konečné 3. místo. Ve finále si to pak o 1. místo rozdala družstva 8. a 9. C a 8. a 9. B. Průběh finále byl velmi napínavý a dramatický a nakonec se štěstí přiklonilo k družstvu 8. a 9. B, které zvítězilo těsně o 1 gól 3:2. Kazem finále bylo, že se dohrávalo bez vyloučených hráčů po vzájemné potyčce.

Na hřišti se vystřídalo na 90 hráčů, 25 střelcům se podařilo vstřelit minimálně 1 gól. Nejlepšími střelci turnaje byli Petra Želízková a Ondřej Sládek se 7 góly, dále Edita Cimrhanzlová a David Mach po 5 gólech a Marcel Kříž, Jakub Solař a Leona Komrsková se 4 góly.

Děkuji všem zúčastněným hráčům i hráčkám za nasazení v zápasech, klukům z 8.C za pomoc při organizaci a rozhodování utkání a panu učiteli Křivancovi za fotodokumentaci a pomoc při dohledu. Gratuluji všem vítězům. Vyhrát mohlo v každé kategorii pouze jedno družstvo, ale se vztyčenou hlavou mohli odejít všichni, protože v zápasech bojovali, jak nejlépe uměli.

Výsledky kategorie 6. a 7. tříd vysledky2017-6-7-r.pdf • zde

Výsledky kategorie 8. a 9. tříd vysledky2017-8-9-r.pdf • zde

Foto z akce zde

Mgr. Radek Sosna - organizátor akce

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd