9. srpna 06:59

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Dvojnásobně první ve volejbalovém okrese škol

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 26. dubna 2017

Dvojnásobně první ve volejbalovém okrese škol

Dvojnásobně první ve volejbalovém okrese škol

ZŠ Dukelská každoročně pořádá okresní kolo základních škol a víceletých gymnázií ve volejbale. Tentokrát se tento turnaj konal v pondělí 10. dubna 2017, kdy se proti sobě postavily týmy dívek i chlapců z pěti strakonických škol - ze ZŠ Františka Ladislava Čelakovského, ZŠ Poděbradova, ZŠ Povážská, Gymnázia Strakonice a domácích.

Na celkem dvacet zápasů - každý byl hrán na jeden vítězný set do dvaceti bodů - dohlížel a rozhodoval o každém míči i trestu nestor strakonického volejbalu, pan rozhodčí František Kropáček.

Domácí dívky, ve složení: Anna Dubová, Monika Lányiová a Sabina Morozová (8. B); Viktorie Bláhová (8. C); Karolína Baloušková a Vendula Samcová (8. M); Nikola Abrahámová, Kristýna Nováková a Lucie Švejnohová (9. A), byly skoro k neporažení. Proti ZŠ Poděbradova (20:3), ZŠ Povážské (20:8) a proti Gymnáziu Strakonice (20:10) hrály dívky opravdu úžasně, nepustily druhou stranu totiž k žádné větší akci. Největším protivníkem tak byla ZŠ Františka Ladislava Čelakovského, která se nehodlala vzdát žádného bodu. Naše holky díky týmové práci nedaly druhé straně skoro žádný prostor a konečný výsledek (20:16) jim tak zajistil účast na krajském kole v Českých Budějovicích.

Chlapci ze ZŠ Dukelské - Josef Kočovský (8. B); Aleš Hess (8. M); Štěpán Zahrádka, Filip Zelinka a David Zemen (9. A); Ondřej Krejčí (9. B) a Lukáš Fencl (9. M) - hráli velmi vyrovnaně a více klidněji než dívky. Díky tomu dokázali porazit nejen ZŠ Poděbradovu (20:5), ZŠ Povážskou (20:10), ale i ZŠ Františka Ladislava Čelakovského (20:12). Vyrovnaným soupeřem bylo Gymnázium Strakonice, které však nepotvrdilo svoji formu z předchozích zápasů, a proto bylo poraženo stavem 20:14. I chlapecký tým se tak podívá do krajského města.

Rádi bychom ještě jednou poděkovali všem zúčastněným školám, jednotlivým týmům i jejich dozorům, že všechno proběhlo bez zranění a větších komplikací. A za rok na viděnou a volejbalu zdar!

Výsledková listina / Fotografie

Miroslav Křivanec a Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd