9. srpna 06:05

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » OK OVOV

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 30. června 2017

OK OVOV

OK OVOV

V tělocvičně naší školy proběhlo ve čtvrtek 20.4.2017 okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů - OVOV. Soutěžilo se v pětiboji všestrannosti (trojskok snožmo, hod medicinbalem, skok přes švihadlo, kliky a běh s driblinkem), jak v soutěži družstev, tak i jednotlivců. Letos nám počasí nedovolilo uspořádat tuto soutěž venku, i přesto měla výbornou atmosféru. Po úvodním slavnostním zahájení, kdy pan ředitel prohlásil soutěž oficiálně za zahájenou, čekala na žáky rozcvička formou zumby a pak se již po jednotlivých skupinách pustili do zápolení. Na závěr bylo rozdáno 63 medailí a 3 poháry pro nejlepší družstva. Pro mnoho našich žáků byl navíc závod ozdoben postupem do krajského kola.

A kdo byl z našich žáků ve svých ročnících nejúspěšnější? 2002 1. místo Lucie Švejnohová, 2. místo Nikola Abrahámová, Štěpán Zahrádka (postup do KK), 3. místo Daniel Jarolím 2003 1. místo Jolana Chylíková, Lukáš Maroušek, 2. místo Karolína Baloušková, Aleš Hess, 3. místo Renáta Šebestová (všichni postup do KK) 2004 1. místo Zuzana Prokopiusová, 2. místo Iva Drnková, Marcel Kříž, 3. místo Lucie Zelinková (postup do KK) 2005 1. místo Josefína Holá, Vít Kotál, 2. místo Hana Červenková, Jan Šíp, 3. místo Blanka Červenková (všichni postup do KK), Šimon Šíma 2007 1. místo Apolena Klejnová, Zdeněk Špaček (postup do KK), 3. místo Karel Kloud

V soutěži družstev zvítězilo naše domácí družstvo (Šebestová, Baloušková, Prokopiusová, Holá, Maroušek, Hess, Kříž, Mára) zcela suverénně s velkým náskokem, druhé skončilo družstvo ZŠ Volyně a třetí družstvo ZŠ Povážská Strakonice. Mimo soutěž soutěžilo i druhé družstvo naší školy (Chylíková, Červenková B., Červenková H., Zelinková, Jelínek, Kokoška, Beran, Kotál), které by se v celkových výsledcích umístilo na druhém místě.

Blahopřeji všem postupujícím do krajského kola (22.5. v Táboře), kde jim přeji mnoho úspěchů. Děkuji i všem ostatním závodníkům, kteří se soutěže zúčastnili a reprezentovali naší školu.

Výsledky všech kategorií a fotografie z akce zde

Ostatní fotky zde

Mgr. Radek Sosna - garant soutěže

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd