22. září 17:56

Darina

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Krajská bramborová medaile z kraje

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. května 2017

Krajská bramborová medaile z kraje

Krajská bramborová medaile z kraje

Naše škola je po právu úspěšná nejen v logických soutěžích, ale také v těch sportovních. Po úspěšném okresním kole ve volejbale se v pondělí 24. dubna dívky zúčastnily krajského kola v Českých Budějovicích, kde se pokusily předvést to nejlepší, co v nich je.

Družstvo naší školy pod vedením hlavní kapitánky Lucie Švejnohové z 9. A dále reprezentovaly: Anna Dubová a Sabina Morozová z 8. B; Viktorie Bláhová z 8. C; Karolína Baloušková a Vendula Samcová z 8. M; Nikola Abrahámová a Kristýna Nováková z 9. A.

Díky pozitivnímu losu jsme ve skupině B měly dva hratelné týmy - Jindřichův Hradec a Vimperk. První zápas s Vimperkem byl rozehrávací, na kterém se ukázalo, že jsme připraveny hrát velice kvalitní hru. Což také vedlo k vítězství 2:0 na sety. Jindřichův Hradec byl náročnějším, ale přesto vyrovnaným soupeřem, na kterého jsme měli. Bohužel jsme proti němu prohrály 0:2, ale přesto jsme postoupily do semifinále.

Velice náročný soupeř následně přišel v podobě týmu ze školy v Rudolfově. Holky se snažily bojovat do posledního dechu, ale se zvyšujícím se náskokem soupeřů, se šance rapidně snižovala. Nakonec čekala naše dívky prohra 2:0 na sety. Ale to ještě nebyl konec!

Boj o třetí místo v kraji jsme sehrály znovu s Jindřichovým Hradcem. Po vyrovnaném prvním setu, kdy jsme se držely zuby nehty, dařilo se nám podávat, přijímat i smečovat, skončilo úspěšněji pro naše soupeře (22:25). Druhý set byl zklamáním pro Strakonické, protože se jim nepodařilo vybudit v sobě hráčskou duši a vypustily jsme skoro každý míč, což využil Jindřichův Hradec.

Holky si tak odvážejí z krajského města zkušenosti a skvělé 4. místo ze 7 nejlepších týmů Jihočeského kraje. Gratulace patří celému týmu, zlepšíme s některými dovednosti a za rok budeme zase o příčku lepší! Sportu zdar!

Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd