9. srpna 11:03

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Školní časopis » Fénix zabodoval v kraji

Zařazeno do kategorie Školní časopis • aktualizováno 22. května 2017

Fénix zabodoval v kraji

Fénix zabodoval v kraji

Náš školní časopis zkusil své štěstí v rámci Jihočeského kraje v soutěži Školní časopis roku 2017 a v konkurenci 33 školních časopisů byl velmi úspěšný! Díky skvělému nasazení našich redaktorů jsme získali 3. místo v kategorii Časopisy a noviny vydávané žáky základních škol - I. stupeň a čestné uznání v kategorii Časopisy a noviny vydávané žáky základních škol - II. stupeň, a to konkrétně za grafické zpracování loga školního časopisu a příběhy na pokračování ve školním časopise.

Toto ocenění potěší určitě všechny z vás, kteří do něj přispívají. Děkujeme za skvělou reprezentaci a pomoc při jeho tvorbě. Těšíme se již nyní na budoucí číslo, které vyjde v druhé polovině června.

Oficiální zpráva z vyhlášení výsledků a Výsledková listina soutěže

Jaroslava Erhartová a Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd