9. srpna 06:44

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Těsně před branami republikového basketbalu

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 9. června 2017

Těsně před branami republikového basketbalu

Těsně před branami republikového basketbalu

V pátek 7. 4. 2017 se družstvo starších žákyň ve složení Karolína Baloušková 8. M, Vendula Samcová 8. M, Tereza Soukupová 8. C, Natálie Breibischová 8. C, Viktorie Mia Dunovská 8. C a Linda Fišerová 9. C vydalo do Poděbrad sehrát kvalifikaci o postup na republikové finále v basketbalu. Sešla se zde vítězná družstva Jihočeského, Plzeňského a Středočeského kraje. Hrálo se 4 x 5 minut čistého času. Náš tým měl jedno velké NEJ znamenající však nevýhodu, a to nejmenší počet hráček. Ale o co nižší byla naše kvantita, o to vyšší jsme měly kvalitu. O vynikajících basketbalových schopnostech našich holek totiž není pochyb.

Konkurence byla velká, ale dalo se s tím něco dělat. První zápas jsme hrály proti Příbrami. Po napínavé hře to holky zvládly a o pouhé dva body zvítězily 39 : 37. Druhý zápas už byl o něco těžší. Holky nechaly na palubovce všechno, nevzdávaly to a bojovaly do poslední minuty, ale nakonec byly Klatovy nad naše síly – nejen fyzické, ale projevila se i výšková převaha. Podlehly jsme 23 : 37. Celkově jsme skončily na krásném 2. místě (1. Klatovy, 2. Dukelská, 3. Příbram). Po vítězství v okrese a kraji nám chyběl opravdu jen krůček k postupu, ale snad se nám ta pomyslná brána povede otevřít někdy příště a do finále se podíváme. Moc bych vám to holky přála a moc děkuji za vynikající reprezentaci školy.

Více fotek zde

Vendula Samcová a Karolína Baloušková 8. M, Mgr. Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd