9. srpna 07:34

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » KK OVOV - 2x postup na celostátní kolo

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 30. června 2017

KK OVOV - 2x postup na celostátní kolo

KK OVOV - 2x postup na celostátní kolo

Na atletickém stadionu v Táboře se v pondělí 22. 5. 2017 uskutečnilo krajské kolo OVOV. Soutěžilo se v těchto disciplínách: 60 m, skok daleký, hod míčkem, shyby na šikmé lavičce (2 min.), leh – sed (2 min.) a závěrečná disciplína byla volitelná – běh na 1 000 m nebo driblink s míčem (2 min.). Celkem soutěžilo 252 nejlepších závodníků z celého kraje v soutěži družstev i jednotlivců. V soutěži družstev bojovalo družstvo naší školy ve složení Karolína Baloušková, Renáta Šebestová, Zuzana Prokopiusová, Josefína Holá, Aleš Hess, Bohumil Mára, Lukáš Maroušek a Marcel Kříž a skončilo na krásném 5. místě ze 16 škol celého kraje. V jednotlivcích ve svých ročnících nejvíce uspěli Josefína Holá (5.D, 2005) a Zdeněk Špaček (4.C, 2007), kteří dokázali vyhrát a postoupit na celostátní kolo této soutěže, které se koná v Brně v termínu 8. – 10. 9. 2017!!! Moc blahopřeji k tomuto úspěchu. Na stupně vítězů se prosadila i Apolena Klejnová (4.D, 2007) na 3. místě. Děkuji i všem ostatním závodníkům za vzornou reprezentaci naší školy.

Výsledky a foto zde

Naše foto zde

Mgr. Radek Sosna - garant akce

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd