9. srpna 07:42

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Dvakrát stříbrné fotbalistky

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 30. června 2017

Dvakrát stříbrné fotbalistky

Dvakrát stříbrné fotbalistky

V měsíci dubnu se naše žákyně 7. – 9. tříd zúčastnily 2. kola Coca-Cola Cupu v Temelíně a krajského kola v minikopané ve Strakonicích. Do Temelína jsme jely ve středu 20. 4. 2017 za nepříznivého chladného počasí. Naštěstí nepršelo, ale po předchozích deštivých dnech byla kombinace podmáčeného trávníku a teploty 5 °C celkem nepříjemná. Avšak naše holky nejsou z cukru! Družstvo ve složení Edita Cimrhanzlová 7. A (brankářka), Simona Reiserová 7. C, Natálie Breibischová, Sabina Zušťáková, Petra Želízková, Tereza Soukupová, Viktorie Mia Dunovská 8. C, Vendula Samcová, Linda Zralá 8. M, Pavlína Pospíšilová, Nikola Kahudová, Linda Fišerová 9. C, Simona Chvostová 9. B, Natálie Želízková, Kristýna Nováková 9. A sehrálo 2 zápasy. Utkání se hrálo 2 x 20 min. První zápas jsme se na hřišti trochu hledaly. Týn nad Vltavou nás svou hrou držel převážně na naší půli. Měly jsme i pár šancí v rychlém protiútoku, které jsme však nevyužily a podlehly soupeři 0 : 1. Ve druhém zápase proti Českým Budějovicím dominovaly naše holky. Soupeřky k míči příliš nepustily a zvítězily 5 : 1. O góly se postaraly Petra Želízková (3 góly) a Tereza Soukupová (2 góly). Kdyby takhle holky hrály i proti Temelínu, kdo ví……….. Ve sportu však kdyby neplatí, a tak jsme skončily na 2. místě. Konečné pořadí: 1. Týn nad Vltavou, 2. ZŠ Dukelská, 3. České Budějovice.

Minikopaná dívek 8. – 9. tříd se hrála ve středu 26. 4. 2017 na fotbalovém stadionu ve Strakonicích. Jediným soupeřem nám byl Týn nad Vltavou a hrálo se 2 x 15 min. o postup na republikové finále. Počasí nám opět nepřálo, ale i přes zimu a déšť chtěly holky vrátit Týnu porážku z Coca-Cola Cupu. A náš tým ve složení Natálie Breibischová, Tereza Soukupová, Sabina Zušťáková, Petra Želízková, Viktorie Mia Dunovská 8. C, Vendula Samcová, Linda Zralá, Karolína Baloušková (brankářka) 8. M nebyl od výhry daleko. Gólů tentokrát padalo více, ale opět jsme o jeden prohrály 2 : 3. Střelkyní obou gólů byla Petra Želízková. Všem holkám mockrát děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd