9. srpna 06:11

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Dream team zvítězil

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 16. srpna 2017

Dream team zvítězil

Dream team zvítězil

V pondělí 26. června 2017 proběhl turnaj devátých tříd ve volejbale. Každý zápas byl hrán na dva vítězné sety.

Jak si všichni vedli? Na bramborové pozici skončila třída 9. C (L. Fišerová, P. Pospíšilová, K. Klasová, N. Kahudová, P. Pikolon, T. D. Quang, J. Náprstek a J. Pavelka). O třetím místě se rozhodlo až v posledním zápase, kdy proti sobě nastoupila 9. C proti 9. M. Díky tomu obsadila bronzovou pozici 9. B (M. Klavíková, S. Chvostová, Ž. Lešková, B. Burjaková, O. Krejčí, R. Moroz, D. Kiša a A. Řehoř). Druhé místo získala úspěšně 9. M (Š. Hanušová, K. Kůtová, L. Prokopiusová, D. Galljamova, L. Baloušek, L. Fencl, M. Furiš a J. Král). Pomyslnou zlatou medaili obdržel zaslouženě Dream team ze třídy 9. A (N. Abrahámová, K. Nováková, L. Švejnohová, Š. Zahrádka, F. Zelinka a J. Fenigbauer), který zúročil své zkušenosti a dal do toho srdíčko.

Vítězové si pak zahráli s týmem učitelského sboru (G. Bízková, P. Němejcová, E. Soukupová, H. Volfová, M. Křivanec, J. Němec a T. Novotný). Přes nechytatelná podání L. Švejnohové a F. Zelinky se podařilo v napínavém souboji učitelům zvítězit 2:1 na sety.

Děkuji všem za nádhernou hru a za férovost během celého turnaje.

Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd