9. srpna 06:27

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Florbalový bronz

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 16. srpna 2017

Florbalový bronz

Florbalový bronz

V pátek 9. 6. 2017 se ve Strakonicích konalo finále školní florbalové ligy. Náš tým ve složení Martin Hrašný 7. A (brankář), Jakub Straka 6. A, Ondřej Sládek 6. A, Marcel Kříž 7. A, Tomáš Krištof 7. B, Kristián Široký 7. B, Pavel Roučka 7. B, Michal Olejár 7. B a Ladislav Slavíček 7. C se postupně utkal s pěti soupeři. Každý zápas trval 2 x 7 minut a vše jsme odehráli v hale Starz. První tři zápasy s Povážskou, Zdíkovem a Poděbradkou kluci vyhráli v poměru 5 : 2, 4 : 2 a 6 : 5. V dalším zápase proti F. L. Č. se z naší hry po více obdržených gólech vytratila uvolněnost a převládla nervozita a svázanost. Výsledkem byla prohra 2 : 10. Turnaj jsme však završili dalším vítězstvím nad Katovicemi 6 : 4.

Závěrečné zápasy naší skupiny se odehrály v obloukové hale, kde probíhal turnaj 1. - 3. a 4. - 5. tříd. Do poslední chvíle to bylo napínavé a měli jsme naději na 2. místo. K tomu jsme potřebovali, aby F. L. Č. porazila Poděbradku. To se však nestalo a po skončení jsme měli s Poděbradkou a F. L. Č 8 bodů. Rozhodovalo tedy konečné skóre. To jsme měli nejhorší, takže nám náleží krásné 3. místo a bronzový pohár. Mezi Poděbradkou a F. L. Č. proběhly nájezdy a Poděbradka byla úspěšnější. Kluky trochu mrzelo, že nedosáhli na stříbro, ale zároveň byli pyšní, že jako jediní ve skupině dokázali absolutního vítěze porazit.

Konečné pořadí: 1. místo ZŠ Poděbradova, 2. místo ZŠ F. L. Č. a 3. místo ZŠ Dukelská

Všem klukům děkuji za hladký průběh turnaje, bojovnost, herní nasazení a vynikající reprezentaci školy.

Mgr. Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd