22. září 16:23

Darina

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Atletické úspěchy

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 16. srpna 2017

Atletické úspěchy

Atletické úspěchy

V pátek 23. 6. 2017 se na atletickém stadionu ve Strakonicích konala atletická olympiáda staršího žactva jednotlivců (8. - 9. třída, rok narození 2002 a 2003). Naše možnosti výběru závodníků byly poněkud zúžené, neboť tento den u nás připadl školním výletům. Ani tak jsme se neztratili a vystoupali i na stupně vítězů. Ve vrhu koulí zvítězila Kamila Kůtová 9. M výkonem 9, 58 m. Tímto vrhem překonala rekord školy z roku 2003 a zapsala se tak do současných tabulek školních atletických rekordů. V běhu na 800m si 2. místo vybojovala Natálie Breibischová 8. C časem 2:46,3. Těsně za stupni vítězů skončil Lukáš Maroušek 8. C v běhu na 1500 m. Do finále se ve svých disciplínách probojovali Alžběta Piorecká 8. M (vrh koulí), Viktorie Bláhová 8. C (dálka), Bohumil Mára 8. C (vrh koulí) a Petr Hokynář 8. C (60 m). Dále o svá nejlepší umístění bojovali Sabina Zušťáková 8. C (60 m, 150 m), Denisa Vrkočová 8. C (60 m, výška), Tereza Špánová 8. C (výška, dálka) a Patrik Synek 8. C (150 m, dálka).

Děkuji všem za příjemné sportovní dopoledne, sportovní nasazení a bojovnost.

Mgr. Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd