17. srpna 13:11

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Postup našich florbalistů do krajského kola.

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 10. ledna 2018

Postup našich florbalistů do krajského kola.

Postup našich florbalistů do krajského kola.

Předvánoční období je již tradičně obdobím florbalových turnajů ZŠ. Ve středu 6. 12. 2017 se utkali dívky a chlapci 6. a 7. tříd.

Chlapci soutěžili ve 2 skupinách. V naší skupině, která hrála ve sportovní hale STARZ, jsme postupně narazili na ZŠ Čestice (6:1, střelci: Sládek 3, Šíma, Straka, Kučera), ZŠ JAK Blatná (3:2, Sládek 2, Kučera), ZŠ Volyně (8:0, Sládek 2, Straka 2, Prušák, Kučera, Šíma, Vaněček) a na závěr jsme sehráli remízové utkání se ZŠ F. L. Čelakovského (1:1, Mikeš). Jako vítězové skupiny jsme postoupili do semifinále, které se již hrálo v obloukové (házenkářské) hale. Ani změna prostředí nás nerozhodila a po suverénním výkonu jsme porazili Gymnázium Vodňany 5:0 (Homolka, Vaněček, Sládek, Kučera, Straka) a postoupili tak do finále. V něm jsme se znovu utkali se soupeřem ze základní skupiny, družstvem ZŠ F. L. Čelakovského. Tentokrát kluci neponechali nic náhodě a hned na začátku utkání se jim podařilo vstřelit 2 góly. V nastaveném trendu pokračovali i v dalším průběhu finále a tak se po vítězství 5:3 radovali nejen z vítězství v celém turnaji, ale také z postupu do krajského kola. To se uskuteční v průběhu ledna v Kaplici.

O úspěch se zasloužili brankáři Filip Žilák a Tomáš Velek, v poli nastoupili Jakub Straka (kapitán týmu), Ondřej Sládek, Luboš Homolka, Lukáš Vaněček, Jan Kučera, Šimon Šíma, Rudolf Prušák, Martin Walter, Matěj Mikeš, David Šebesta a Richard Kubíček. Chci všechny bez výjimky pochválit za vzorný kolektivní výkon a reprezentaci školy. Držte nám palce na krajském kole.

Fotky z akce zde

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd