17. srpna 12:20

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Starší dívky ve florbalu druhé.

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 10. ledna 2018

Starší dívky ve florbalu druhé.

Starší dívky ve florbalu druhé.

Na úspěchy svých mladších spolužáků se ve čtvrtek 7. 12. 2017 pokusily navázat dívky 8. a 9. tříd. Jejich turnaj proběhl v tělocvičně ZŠ Povážská ve Strakonicích. Ve skupině děvčata nejprve přehrála družstvo ZŠ TGM Blatná 2:0 (góly Želízková, Cimrhanzlová), poté družstvo ZŠ Sedlice 1:0 (Želízková) a na závěr remizovala s družstvem ZŠ Poděbradova 0:0. Na skóre tak děvčata skončila ve skupině na 2. místě a v semifinále tak narazila na vítěze druhé skupiny ZŠ F. L. Čelakovského. V semifinále jsme se brzy ujali vedení 1:0 (Prokopiusová), soupeři se však podařilo vyrovnat a tak na řadu přišly samostatné nájezdy. V nich výborně zachytala Tereza Soukupová, která za svá záda nepustila ani jednu ze 3 střel, Zuzaně Prokopiusové se naopak podařilo vstřelit gól a tak se děvčata radovala z postupu do finále. V něm se střetla s družstvem ZŠ Záboří. I když jsme po celý zápas měli herní převahu, soupeři se podařilo po šťastné střele z dálky do horního rohu branky vstřelit gól. I přes velký tlak v závěru zápasu se našemu družstvu nepodařilo kýžený gól vstřelit a tak jsme odešli ve finále poraženi 0:1. I přes smutek z porážky je druhé místo v konkurenci 8 škol hezkým úspěchem. Družstvo tvořily gólmani Tereza Soukupová a náhradnice Jaroslava Kloudová, v poli nastoupily Petra Želízková, Edita Cimrhanzlová, Linda Zralá, Simona Walterová, Jolana Chylíková, Zuzana Prokopiusová, Natálie Breibischová, Karolína Baloušková, Vendula Samcová, Klára Šebestová, Adéla Růžičková, Hana Kostlivá a Kristýna Němejcová.

Díky všem za reprezentaci školy.

Fotky z akce zde

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd