17. srpna 13:18

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Mikulášská laťka

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 10. ledna 2018

Mikulášská laťka

Mikulášská laťka

V úterý 5. 12. 2017 se na naší škole uskutečnil 1. ročník závodu ve skoku vysokém pod názvem Mikulášská laťka. Ve velké tělocvičně se vystřídaly dvě kategorie, a to mladší a starší žáci a žákyně (6. a 7. třídy) a (8. a 9. třídy). Své výškařské schopnosti poměřilo celkem 104 dívek a chlapců. Atmosféra byla výborná, a čím výše stoupala laťka na stojanech, tím bouřlivější byla podpora. Ti, kterým se příliš nedařilo, sportovně fandili kamarádům a spolužákům pokračujícím v soutěži. Každý výkon byl důležitý, neboť jsme soutěž jednotlivců, jakým skok vysoký beze sporu je, obohatili o soutěž družstev. Za třídu skákali 3 dívky a 3 chlapci, jejichž výkony se sčítaly a poté byl vyhlášen vítěz jednotlivých ročníků. Pohár pro nejlepší výškařku a nejlepšího výškaře roku 2017 vybojovali Iveta Kouřimová (8. M) výkonem 135 cm a Denis Farkaš (8. D) výkonem 153 cm.

Gratulujeme všem medailistům a věříme, že se Mikulášská laťka stane předvánoční sportovní tradicí. Budeme se tedy těšit za rok na další skvělé výkony. V neposlední řadě děkujeme p. uč. Novotnému a p. uč. Prušákovi za přípravu aparatury a ozvučení a Dominiku Kacovskému a Antonínu Sedláčkovi (oba 9. B) za její obsluhu.

Výsledky: ml. žákyně 1. Adéla Kůrková (7. A) 123 cm, 2. Josefína Holá (6. M) 120 cm, 3. Lucie Zelinková (6. A) 120 cm; ml. žáci 1. Adam Jelínek 140 cm, 2. Patrik Šesták 135 cm, 3. František Pfeiffer 130 cm (všichni 7. C); st. žákyně 1. Iveta Kouřimová (8. M) 135 cm, 2. Natálie Breibischová (9. C) 125 cm, 3. Simona Walterová (8. C) 125 cm; st. žáci 1. Denis Farkaš (8. D) 153 cm, 2. Daniel Jarolím (9. A) 150 cm, 3. Luboš Hentek (9. D) 145 cm

Vítězné třídy: 6. M (Holá, Myslivcová, Kreizlová, Prušák, Lukeš, Písek), 7. C (Samcová, Pauličová, Broučková, Pfeiffer, Šesták, Jelínek), 8. B (Drnková, Kollrosová, Kočová T., Holub, Štěpán, Rom), 9. C (Špánová, Poláková, Breibischová, Mára, Kopenec, Kovář)

Celkové výsledky tříd, mladších žákyň, mladších žáků, starších žákyň a starších žáků.

Fotografie zde.

Mgr. Petra Němejcová a Mgr. Petr Martínek

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd