17. srpna 11:33

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Dukla bojovala o zlatou vánočku

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 10. ledna 2018

Dukla bojovala o zlatou vánočku

Dukla bojovala o zlatou vánočku

Nedělní pozdní odpoledne a večer zasvětili někteří učitelé, žáci a kamarádi florbalovému turnaji „O zlatou vánočku“, kterou pořádal již pošesté Jirka Pašek v obloukové hale ve Strakonicích. Za naši školu nastoupila 2 družstva, družstvo Dukla A tvořili čtvrťáci a paťáci, kteří navštěvují florbalový kroužek, družstvo Dukla B tvořili odvážní učitelé Petra Němejcová, Tomáš Novotný, Radek Sosna, doplněni o deváťáky z florbalového kroužku Ondru Tomáška, Kubu Solaře, Matouše Kováře, Dana Jarolíma a Láďu Slavíčka, a několik dalších kamarádů (viz foto).

Ve skupině jsme nejprve podlehli favoritům TJ Balvani 1:6 a ve druhém zápase jsme remizovali 1.1 s družstvem Obloukáři, kdy jsme dlouho vedli a vedení ztratili až v těsném závěru. Tato remíza a lepší skóre rozhodlo o tom, že jsme postoupili do boje o konečné 3. místo. V něm jsme po nejlepším výkonu dne dokázali porazit družstvo KP (= katastrální pracoviště) Strakonice 4:2 a získali tak putovní pohár za 3. místo.

Družstvo Dukla A v boji o 5. místo porazilo Obloukáře a obsadilo tak konečné 5. místo. Ve finále se utkali TJ Balvani Strakonice, kteří dokázali porazit tým Městské Policie Strakonice 2:1. Díky všem za bojovnost a obětavost, kterými jsme někdy doháněli (ne)umění s holí. Velký dík patří Jirkovi Paškovi za uspořádání a organizaci celého turnaje (ještě stihl být velmi platným hráčem týmu Dukla B a rozhodčím). Myslím, že se aktivní odpoledne s florbalem vydařilo a již nyní se těšíme na další ročník za rok.

Foto z akce zde

Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd