17. srpna 12:03

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Jihočeský halový pětiboj odznaku všestrannosti 2017

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 29. ledna 2018

Jihočeský halový pětiboj odznaku všestrannosti 2017

Jihočeský halový pětiboj odznaku všestrannosti 2017

V úterý 19. 12. 2017 se výběr žáků naší školy zúčastnil Jihočeského halového pětiboje odznaku všestrannosti v Českých Budějovicích. V jednotlivých ročnících naši školu reprezentovali: 2004 Zuzana Prokopiusová, Marcel Kříž, 2005 Hana Červenková, Šimon Šíma, 2006 Marcela Žáková, 2007 Matthew Fiche a Karel Kloud. Soutěžilo se v pěti disciplínách OVOV, jak v soutěži družstev, tak i v soutěži jednotlivců v jednotlivých ročnících narození.

První disciplínou byl trojskok snožmo, kde se z našich závodníků nejlépe vedlo Šimonovi (6,55 m), Hance (6,40) a Zuzce (6,35) a jako družstvo jsme byli po první disciplíně na 11. místě. Druhou disciplínou byl hod medicinbalem, kde vynikli Máca Kříž (12,75 m), Hanka (10,95), Zuzka (9,75) a Šimon (9,70). Družstvo kleslo po druhé disciplíně na 14. místo. Třetí disciplína – skok přes švihadlo - nás katapultovala do první desítky pořadí družstev (7. místo). V jednotlivcích byli nejlepší Šimon (250 přeskoků), Hanka (248) a Zuzka (230). Čtvrtou soutěží byl leh-sed. Zde zazářila Zuzka (83), dále Máca K. (75), Matthew (72) a Šimon (70). Družstvo pokleslo o jedno místo na osmé. Závěrečná disciplína – běh s driblinkem – vyždímala poslední zbytky sil závodníků. Většina našich závodníků si v ní dokázala vylepšit své umístění.

V družstvech jsme udrželi i po poslední disciplíně 8. místo z 21. startujících škol. Mezi jednotlivci se na stupně vítězů protlačil Šimon Šíma, který útokem v poslední disciplíně dokázal poskočit ze 4. místa na konečné 2. místo, Hanka Červenková ve svém ročníku skončila celkově na 4. místě, Zuzka Prokopiusová na 5. místě, Máca Žáková na 11. místě, Máca Kříž na 5. místě, Matt Fiche na 7. místě a Kája Kloud na 10. místě.

Velkým zážitkem bylo vystoupení jednoho z nejlepších světových extrémních skokanů do vody a vícemistra světa 2017 z Budapešti Michala Navrátila. Na úvod předvedl salto vzad z místa a na závěr pak přijal výzvu a po rukou obešel celou tělocvičnu. Mimo to měl i velmi kladný vztah k dětem, hecoval je, povídal si s nimi a ochotně se fotografoval. Kromě Michala nechyběla tradiční zumba rozcvička a vystoupení kouzelníka.

Takže celkově dopoledne plné zážitků. Děkuji všem závodníkům za předvedené výkony a reprezentaci školy.

Podrobné výsledky a fotografie zde

Ostatní foto zde

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd