17. srpna 12:09

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Volejbalové klání pod vánočními hvězdami

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 29. ledna 2018

Volejbalové klání pod vánočními hvězdami

Volejbalové klání pod vánočními hvězdami

Tradiční vánoční turnaj ve volejbale se odehrál ve středu 20. prosince, kdy se proti sobě postavily týmy osmých a devátých ročníků. A že bylo o co hrát, se přesvědčily v závěru dne.

Hra osmých ročníků byla vyrovnaná a bojovná, proto nebylo nakonec překvapením, že někdy rozhodly i třetí sety mezi týmy. Nakonec bramborovou medaili získala 8. C se dvěma body. Na stupni vítězů se dostala 8. B se třemi body, která v závěrečném boji neporazila 8. M, která si tak odnesla pomyslnou stříbrnou medaili. Jasným vítězem se stala třída 8. A se čtyřmi body.

Ve velké tělocvičně proti sobě nastoupily deváté ročníky. Ty čekal vyrovnaný souboj, který někdy skoro až drásal nervy spoluhráčů či diváků. Nakonec čtvrté místo obsadila 9. A, která málem jednoho z favoritů porazila. Třetí příčku s bojovností získala třída 9. C se dvěma body. O první místo se utkaly třídy 9. B s 9. M (shodně s pěti body). Musel nakonec rozhodnout až třetí set, který byl nakloněnější 9. M, která vyhrála. Svou pozici pak utvrdila i v zápase proti vítězům osmých tříd.

Vrcholem dne bylo volejbalové klání mezi učiteli (Petr Martínek, Josef Němec, Petra Němejcová, Tomáš Novotný, Rudolf Prušák, Radek Sosna a Edita Soukupová), kteří si zahráli, jak s druhou 9. B, tak i s první 9. M. Byla to skvělá podívaná, která nakonec byla úspěšnější pro učitelský tým. Věříme ale, že se do červnového turnaje žáci mnohonásobně vylepší a třeba jim bude nakloněna i štěstěna, aby i oni pocítili absolutní pocit z výhry.

Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd