17. srpna 12:56

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Florbalový bronz mladších dívek

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 29. ledna 2018

Florbalový bronz mladších dívek

Florbalový bronz mladších dívek

Ve středu 6. 12. 2017 se na ZŠ Povážská konalo okresní kolo ve florbalu. Celkem se v mladších dívkách zúčastnilo 7 družstev. Hrálo se 1 x10 minut hrubého času systémem každý s každým. Naše děvčata tedy odehrála 6 zápasů. 1. Dukelská – Poděbradova 4 : 1, 2. Dukelská – FLČ 1 : 1, 3. Dukelská – Katovice 2 : 0, 4. Dukelská – Povážská 0 : 0, 5. Dukelská – Štěkeň 2 : 0, 6. Dukelská Sedlice 1 : 2. V konečném součtu bodů (3x výhra, 2x remíza, 1x prohra) se náš tým ve složení Alice Kovářová, Adéla Kůrková, Sára Parkosová (všechny 7. A), Jana Šimůnková (7. B), Michaela Klasová, Lucie Lazarová, Lenka Trošková(všechny 7. M), Agáta Nárovcová, Veronika Soukupová, Lucie Zelinková, Nela Bernasová (všechny 6. A), Zuzana Čapková (6. B), Hana Červenková (brankářka), Josefína Holá, Michaela Solařová nejproduktivnější hráčka (všechny 6. M) probojoval na stupně vítězů a získal bronzový pohár za 3. místo. Dívky trochu mrzela remíza s Povážskou a FLČ, neboť druhá příčka byla na dosah, ale radost z bronzu samozřejmě převážila počáteční zklamání. Všem děvčatům patří velké poděkování za bojovnost, herní nasazení a vzornou reprezentaci školy a věřím, že motivace do příštího roku nám jistě chybět nebude.

Celkové pořadí: 1. místo ZŠ Sedlice (16 bodů), 2. místo ZŠ Katovice (13 bodů), 3. místo ZŠ Dukelská (11 bodů)

Mgr. Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd