17. srpna 12:10

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Vánoční turnaj v badmintonu

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 29. ledna 2018

Vánoční turnaj v badmintonu

Vánoční turnaj v badmintonu

Vánoční turnaj v badmintonu se letos premiérově konal v tělocvičně naší školy ve čtvrtek 21. 12. 2017. Turnaje se zúčastnili žáci a žákyně navštěvující kroužek badmintonu. Turnaj se odehrál ve 4 kategoriích: dívky 1. – 5. třída, hoši 1. – 5. třída, dívky 6. – 9. třída a hoši 6. – 9. třída. Turnaje se zúčastnil i jeden registrovaný hráč, který byl zařazen, i přes svůj věk, do starší kategorie. Ve všech kategoriích se hrálo turnajově „každý s každým“ a nebyla nouze o dramatické zápasy.

Mezi žáky I. stupně si diplomy a hodnotné ceny rozdělili Tereza Kánová (4.B, 1. místo), Ella Luxová (4.A, 2. místo), Markéta Neubergerová (4.B, 3. místo), Filip Švejnoha (3.A, 1. místo), Antonín Bílek (4.A, 2. místo) a Martin Kozák (5.D, 3. místo). V kategorii starších žákyň si místa rozdělili: Eliška Havlová (9.M, 1. místo), Blanka Červenková (8.A, 2. místo) a Monika Kotrnochová (8.M, 3. místo). Mezi staršími žáky byla konkurence největší a také výsledky byly nejvyrovnanější. O umístění na 1. a 2. místě a 3. a 4. místě rozhodovaly při rovnosti bodů vzájemné zápasy. Cenu útěchy za 4. a 5. místo si odnesli Mikuláš Smetana (5.A) a Matouš Kovář (9.C). Na pomyslné stupně vítězů pak vystoupili Miroslav Kryl (8.A, 3. místo), Ladislav Slavíček (8.C, 2. místo) a vítězný Filip Kopenec (9.C).

Blahopřejeme vítězům a děkujeme všem závodníkům za předvedené výkony a pohodovou vánoční atmosféru. Je vidět, že jste všichni udělali od září velký pokrok ve hře. Užijte si klidné vánoční svátky.

Poděkování patří i p. uč. Prušákovi za vytvoření krásných vánočních diplomů.

Fotky z turnaje zde

Pavla a Radek Sosnovi

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd