17. srpna 12:23

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Naši žáci na Lyžuj Lesy 2018

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. března 2018

Naši žáci na Lyžuj Lesy 2018

Naši žáci na Lyžuj Lesy 2018

Lyžuj Lesy je nový projekt Svazu lyžařů ČR ve spolupráci s Lesy ČR. Je určen jak neregistrovaným žákům ZŠ, tak i registrovaným závodníkům ve SLČR. Jedná se o náborový obratnostní závod v běhu na lyžích. Letošního prvního ročníku se ve Vimperku zúčastnili také vybraní žáci naší školy. Všichni jsme si užili mrazivé dopoledne plné zážitků nejen z lyžařského obratnostního závodu.

Gratuluji žákům, kteří se dokázali prosadit na stupně vítězů, ocenění však zaslouží všichni beze zbytku za odvahu, s jakou zdolávali jednotlivé překážky na trati. V kategorii 3. - 5. třídy mezi neregistrovanými se prosadila Emma Havlová na 2. místo, Sabina Gajdová doběhla na 6. místě a Nikola Žmolová na 9. místě. Ve stejné kategorii chlapců se na stupně vítězů protlačili hned dva naši závodníci: stříbrný Jakub Šíma a bronzový Matthew Fiche, které doplnil ještě na 6. místě Matěj Gajda. Nejsilněji obsazenou kategorií, z našeho pohledu, byla kategorie 8. a 9. tříd, kde mezi děvčaty zvítězila Gabriela Knetlová, 3. místo obsadila Vendula Samcová, 4.místo Karolína Baloušková, 6. místo Zuzana Prokopiusová a 10. místo Blanka Červenková.

Mezi registrovanými závodníky se dokázal prosadit mezi nejlepší Kryštof Brand (3. místo 3. - 5. třída), Jaroslav Zahradník doběhl čtvrtý (6. - 7. třída) a Anna Zahradníková šestá (6. - 7. třídy).

Děkuji všem žákům za reprezentaci školy.

Výsledky zde

Fotky zde

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd