17. srpna 11:34

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » OK halový fotbal - postup do kraje

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 25. dubna 2018

OK halový fotbal - postup do kraje

OK halový fotbal - postup do kraje

První březnový den se konalo okresní kolo turnaje ZŠ v halové kopané. Hrálo se systémem ve dvou skupinách po 5 družstvech. V naší skupině jsme narazili postupně na družstvo Gymnázia Strakonice (remíza 1:1, gól Stöger), ZŠ Bavorovská Vodňany (1:0, Kříž), ZŠ Volyně (2:1, Stöger, Hrašný z pen.) a v závěrečném zápase jsme, již jako jistý postupující ze skupiny, podlehli ZŠ Volenice 1:2 (Stöger).

Do semifinále jsme tak nastupovali proti vítězi skupiny B ZŠ JAK Blatná. Po výborném výkonu celého družstva a střeleckém zakončení Maxe Stögera (2 góly) jsme zvítězili 2:1 a postoupili do finále, kde proti nám stanul vítěz druhého semifinále ZŠ Katovice. Opět jsme zopakovali velmi dobrý výkon a brzy vedli 2:0 (Němejc, Stöger) a přestože soupeř dokázal snížit na konečných 2:1, výhru jsme si již vzít nenechali. Po zásluze jsme tak celý turnaj vyhráli a postupujeme do krajského kola. O úspěch se zasloužili brankářka Edita Cimrhanzlová, obránci Martin Hrašný, Matouš Virostek, Ondřej Sládek a Jirka Tomášek, útočníci Max Stöger, Marcel Kříž, Standa Němejc, Viktor Štěch a Vítek Kotál.

Pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří se vystřídali na hřišti. Vyzdvihnout chci Editu Cimrhanzlovou, která byla velkou oporou v brance, kapitána Martina Hrašného, který výborně vedl celý tým a nejlepšího střelce Maxe Stögera, který byl důrazný v zakončení.

Fotky z akce zde

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd