17. srpna 13:05

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Děvčata se v celostátní plavecké konkurenci neztratila

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 25. dubna 2018

Děvčata se v celostátní plavecké konkurenci neztratila

Děvčata se v celostátní plavecké konkurenci neztratila

V pondělí 22. 1. 2018 se v Jindřichově Hradci plavalo o mistrovské tituly v kategorii staršího žactva. Celkem se zúčastnilo 11 družstev chlapců a 12 družstev dívek. Za naši školu bojovalo 6 - ti členné družstvo dívek. Jako první se plavala štafeta 6 x 50 m volným způsobem ve složení Michaela Kollrosová , Iva Drnková (obě 8. B), Eliška Bártíková 8. A, Karolína Činovská 8. M, Natálie Prušáková a Linda Zralá (obě 9. M). Děvčata skončila časem 3:20,9 na 6. místě. Poté následovaly závody jednotlivců a dívky si vedly velmi dobře: I. Drnková 50 m kraul 32,7s – 6. místo, N. Prušáková 50 m prsa 41,3s – 7. místo, K. Činovská 50 m znak 36,4s – 7. místo, E. Bártíková 50 m kraul 33,4s – 8. místo, L. Zralá 25 m motýlek 17,4s – 11. místo a M. Kollrosová 50 m prsa 45,1s – 12. místo. V závěrečné polohové štafetě 4 x 25 m (Činovská, Prušáková, Zralá, Drnková) děvčata vybojovala 6. místo časem 1:09,0. Po sečtení všech bodů obsadil náš tým v celkovém hodnocení krásné 6. místo. Všem dívkám patří velké poděkování za vynikající reprezentaci nejen naší školy, ale celého Jihočeského kraje.

Celkové výsledky a fotografie zde.

Mgr. Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd