17. srpna 12:43

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Velikonoční turnaj ve florbalu

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 25. dubna 2018

Velikonoční turnaj ve florbalu

Velikonoční turnaj ve florbalu

V pondělí 26. 3. 2018 se v tělocvičně naší školy uskutečnil tradiční velikonoční florbalový turnaj smíšených týmů v kategoriích 6. a 7. třídy (zvítězil tým 6. a 7.A) a 8. a 9. třídy (zvítězil tým 8. a 9.M). Výsledky mladší kategorie najdete zde, starší kategorie zde.

Blahopřejeme vítězům a děkujeme všem za předvedené výkony.

Mgr. Radek Sosna, Mgr. Petr Martínek V pondělí 26. 3. 2018 od 8:00 (sraz v 7:55 hod.) se v tělocvičně naší školy uskuteční tradiční velikonoční florbalový turnaj smíšených tříd. Přihlášky prosím předejte do pátku 23.3.2018, děkuji za včasné doručení. Třídy, které do pátku neodevzdají přihlášku se turnaje nemohou zúčastnit. Hrací týmy viz příloha.

Info o turnaji zde

Mgr. Radek Sosna, organizátor turnaje

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd