17. srpna 13:21

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Zlatí v okresním volejbale

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 25. dubna 2018

Zlatí v okresním volejbale

Zlatí v okresním volejbale

Ve středu 28. března proběhlo na naší škole okresní kolo ve volejbale dívek. Bylo nám ctí, že nám jako hlavní rozhodčí pomohl František Kropáček, za což mu ještě jednou děkujeme.

Za naši školu nastoupily tyto dívky: Anna Dubová a Sabina Morozová (9. B); Viktorie Bláhová, Natálie Breibischová a Tereza Soukupová (9. C); Karolína Baloušková, Vendula Samcová a Linda Zralá (9. M). Jejich výkon byl opravdu skvělý, dokázaly porazit nejen ZŠ Poděbradovu, ale i ZŠ Povážskou a ZŠ Františka Ladislava Čelakovského. Menší takové finále bylo s Gymnáziem Strakonice, při kterém naše dívky remizovaly 1:1. Přesto to neohrozilo naše vítězství.

Výsledky OK dívek ve volejbale

1. ZŠ Dukelská 7 bodů

2. Gymnázium Strakonice 5 bodů

3. ZŠ Františka Ladislava Čelakovského 5 bodů

4. ZŠ Povážská 2 body

5. ZŠ Poděbradova 1 bod

Hned po velikonočních prázdninách, konkrétně ve čtvrtek 5. dubna, se konalo okresní kolo ve volejbale chlapců. Tentokrát ne na naší škole, ale v prostornějším zázemí ZŠ Povážská. Tým našich chlapců se skládal z: Petr Šmerda (8. M); Josef Kočovský a Jakub Solař (9. B); Petr Hokynář a Daniel Vaněček (9. C); Filip Kouba a Aleš Hess (9. M).

Díky lepším podmínkám (hlavně vyššímu stropu) byly zápasy chlapců opravdu velmi dobré. Naši chlapci si tak snadněji poradili se všemi týmy, které do tělocvičny dorazily. Bohužel se při jednom ze zápasů zranil Jakub Solař, což trochu celkovou výhru ponížilo.

Výsledky OK chlapců ve volejbale

1. ZŠ Dukelská 8 bodů

2. Gymnázium Strakonice 5 bodů

3. ZŠ Františka Ladislava Čelakovského 4 body

4. ZŠ Poděbradova 3 body

5. ZŠ Povážská 0 bodů

Děkuji za skvělou reprezentaci školy, za nadšení ze hry, fair play a těším se na naši účast v krajském kole ve volejbale v Českých Budějovicích.

Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd