17. srpna 12:59

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Basketbalistky excelovaly nejenom v okrese, ale i v kraji

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 16. května 2018

Basketbalistky excelovaly nejenom v okrese, ale i v kraji

Basketbalistky excelovaly nejenom v okrese, ale i v kraji

V březnových dnech 13. a 27. se ve sportovní hale STARZ v Máchově ulici Strakonice odehrálo okresní i krajské kolo v basketbale žákyň základních škol. Basketbalistky Základní školy Dukelská Strakonice ve složení: kapitánka Tereza Soukupová 9.C, Jolana Chylíková 8.M, Karolina Baloušková 9.M, Kristýna Kotrcová 8.M, Natálie Breisbischová 8.C, Vendula Samcová 9.M, Nela Bernasová 6.A, Eliška Myslivcová 6.M, Hana Červenková 6.A, Sára Parkosová 7.A a Lucie Lazarová 7.M.Výše jmenované v turnajích nepoznaly hořkost porážky a všech šest duelů vyhrály. V krajském kole se postupně děvčata střetla s týmy ZŠ FLČ Strakonice 21-16, poté s družstvem ZŠ Volary 22-8 a v posledním utkání zcela deklasovaly jiný jihočeský basketbalový tým ze ZŠ Borotín u Tábora v poměru 47-8. Naše děvčata si vítězstvím v krajském kole zajistily účast v kvalifikaci o republikové finále, které se koná středu 4. dubna 2018 ve Strakonicích. Účast na tomto turnaji si zajistili týmy z Plzeňského, Jihočeského a druhý ze Středočeského kraje. Našim basketbalistkám patří gratulace k dosaženému úspěchu i poděkování za vzornou reprezentaci naší školy. Ve středu Vám všem držíme palce, ať to vyjde. Mgr. Petr Martínek – autor. Fotky – zde.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd