17. srpna 11:38

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » OK OVOV 2018 - postup do kraje

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 3. června 2018

OK OVOV 2018 - postup do kraje

OK OVOV 2018 - postup do kraje

Tradiční jarní soutěží na naší škole je okresní kolo OVOV, tedy Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Letos se k nám sjely na toto soutěžní klání, z důvodů termínové kolize s minifotbalem, pouze 4 školy, přesto ve čtvrtek 19. 4. soutěžilo v 5 soutěžních disciplínách (trojskok, švihadlo, hod medicinbalem, kliky, běh na 1000m / driblink s míčem) na 130 žáků a žákyň. Nejlepší družstvo a 2 nejlepší jednotlivci v každém ročníku postupují do krajského kola.

A jak si vedli žáci naší školy? V soutěži družstev jsme znovu obhájili loňské vítězství a družstvo ve složení Zuzana Prokopiusová, Hana Červenková, Josefína Holá, Apolena Klejnová, Vít Kotál, Šimon Šíma, Rudolf Prušák a Zdeněk Špaček tak postupuje do KK OVOV v Táboře.

V jednotlivcích získali medaile: Karolína Baloušková (2003, 9.M,3. místo), Aleš Hess (2003, 9.M, 1. místo, KK), Lukáš Maroušek (2003, 9.C, 3. místo), Michaela Kollrosová (2004, 8.B, 1. místo, KK), Zuzana Prokopiusová (2004, 8.M, 2. místo, KK), Blanka Červenková (2004, 8.A, 3. místo, KK), Matyáš Jiří Sedlecký (2004, 3. místo), Josefína Holá (2005, 6.M, 1. místo, KK), Hana Červenková (2005, 6.M, 2. místo, KK), Lucie Zelinková (2005, 3. místo, KK), Šimon Šíma (2005, 1. místo, KK), Adam Svoboda (2005, 2. místo, KK), Vít Kotál (2005, 7.M, 3.místo, KK), Rudolf Prušák (2006, 6.M, 1. místo, KK), Nella Blažková (2007, 5.C, 2. místo, KK), Apolena Klejnová (2007, 3. místo), Alžběta Holá (2008, 1. místo, KK), Emma Havlová (2007, 2. místo, KK), Jakub Vanda (2007, 3. místo), Jan Volf (2008, 1. místo, KK).

Všem medailistům blahopřeji, děkuji i všem, kteří se na stupně vítězů nevešli za bojovnost a snahu v jednotlivých disciplínách.

Velký dík patří Armádě ČR za pomoc s organizací soutěže, třídě 9.A naší školy za přesné a objektivní rozhodování a přípravu a úklid a pí. uč. Sosnové za zdravotnickou pomoc a fotografování.

V Táboře 17. 5. 2018 nám držte palce.

Výsledky a foto zde, další fotky zde

Mgr. Radek Sosna – garant soutěže

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd