17. srpna 12:26

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Basketbalistky suverénně postoupily na republikové finále do Děčína

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 16. května 2018

Basketbalistky suverénně postoupily na republikové finále do Děčína

Basketbalistky suverénně postoupily na republikové finále do Děčína

V dubnových aprílových dnech se ve sportovní hale STARZ v Máchově ulici Strakonice odehrála kvalifikace o republikové finále v basketbale žákyň základních škol. Basketbalistky ZŠ Dukelská Strakonice nastoupily v tomto složení: kapitánka Tereza Soukupová 9.C, Jolana Chylíková 8.M, Karolína Baloušková 9.M, Kristýna Kotrcová 8.M, Natálie Breibischová 8.C, Vendula Samcová 9.M a Edita Cimrhanzlová 8.A. Výše jmenované v turnaji nepoznaly hořkost porážky a oba dva duely s Gymnáziem Klatovy 38-12 a ZŠ Moskevská Kladno 42-14 přesvědčivě vyhrály. V utkáních převyšovaly soupeřky ve všech herních dovednostech.

Tímto vítězstvím si tak vybojovaly účast v republikovém finále, které se letos koná ve dnech 25. a 26. dubna 2018 v basketbalovém městě Děčíně. Našim basketbalistkám patří gratulace k dosaženému úspěchu i poděkování za vzornou reprezentaci naší školy. Poslední dubnovou středu Vám celá škola budeme držet palce. Ať to vyjde!

Mgr. Petr Martínek

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd