17. srpna 13:02

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Pohár rozhlasu v atletice - děvčata postoupila do kraje

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 3. června 2018

Pohár rozhlasu v atletice - děvčata postoupila do kraje

Pohár rozhlasu v atletice - děvčata postoupila do kraje

Ve čtvrtek 10. 5. 2018 se v Blatné konalo okresní kolo ZŠ v atletickém Poháru rozhlasu starších žáků ( 8. – 9. třídy). Velmi dobře si vedli zástupci naší školy, děvčata vyhrála celkové pořadí družstev a postoupila tak na krajské kolo této soutěže a v soutěži chlapců jsme skončili na 2. místě. Spolu s 2. místem mladších chlapců a 3. místem mladších dívek jsme tak prokázali, že na Dukelské vyrůstají výborní atleti.

Mezi jednotlivci se o tyto úspěchy nejvíce zasloužili a na medailová umístění dosáhli: Karolína Baloušková, 9.M – 1. místo 800 m 2:40,0, 2. místo štafeta 4 x 60 m, Iveta Kouřimová 8.M – 2. místo výška 146 cm, 2. místo štafeta 4 x 60 m, 3. místo dálka 4,32 m, Jolana Chylíková 8.M – 2. místo koule 8,59 m, Eliška Mrázová - 3. místo 146 cm, Jakub Janáč 9.M – 1. místo 60 m 7,5 s, 2. místo dálka 5,10 m, 2. místo štafeta 4 x 60 m, Farkaš Denis 8.D – 3. místo 60 m 7,9 s, Lukáš Maroušek 9.C – 1 500 m 4:48,9 min. Dík patří i ostatním závodníkům za výbornou reprezentaci školy.

Fotky z akce zde

Mgr. Emílie Křivancová, Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd