17. srpna 13:08

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » KK OVOV – zlatý Ruda , družstvo šesté

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 3. června 2018

KK OVOV – zlatý Ruda , družstvo šesté

KK OVOV – zlatý Ruda , družstvo šesté

Ve zmoklý čtvrtek 17. 5. 2018 se v Táboře konalo krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Soutěžilo se v šesti disciplínách: 60 m, skok daleký, hod míčkem, shyby na šikmé lavičce, leh-sedy a závěrečnou volitelnou disciplínou byl běh na 1 000 m nebo driblink s míčem.

Družstvo naší školy ve složení Michaela Kollrosová, Zuzana Prokopiusová, Hana Červenková, Josefína Holá, Matyáš Sedlecký, Vít Kotál, Šimon Šíma a Rudolf Prušák obsadilo konečné 6. místo.

V jednotlivcích zazářil Rudolf Prušák (6.M), který dokázal svůj ročník vyhrát a postoupit na celostátní finále v září v Brně. Těsně pod stupni vítězů, na 4. místě, skončila Nella Blažková (5.C) a na 6. místě Josefína Holá (6.M). Z chlapců se do nejlepší desítky ve svém ročníku vešli Jan Volf (4.C) na 6. místě, Aleš Hess (9.M) na 7. místě, Kamil Chodl (6.D) na 8. místě a Šimon Šíma (6.A) na 9. místě.

Dále soutěžili Zuzana Prokopiusová (8.M, 12. místo), Michaela Kollrosová (8.B, 33. místo), Hana Červenková (6.M, 19. místo), Alžběta Holá (3.C, 11. místo), Emma Havlová (4.C, 13. místo), Matyáš Jiří Sedlecký (7.A, 20. místo), Vít Kotál (7.M, 24. místo), Adam Svoboda (7.A, 28. místo).

Všem závodníkům děkuji za předvedené výkony a reprezentaci školy.

Výsledky a fotky ze zmoklého závodu jsou zde

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd