17. srpna 13:28

Petra

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Zlatí Dukelští Ďáblíci

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 3. června 2018

Zlatí Dukelští Ďáblíci

Zlatí Dukelští Ďáblíci

V pátek 18. 5. 2018 se na Lipně konal závod dračích lodí pod názvem Lipenský dráček. Tento rok to byl již 5. ročník a ve srovnání s těmi úvodními se počet týmů stále zvyšuje a konkurence narůstá. Loď je určena pro 20 pádlujících a jednoho bubeníka. Kormidla se vždy ujali proškolení kormidelníci, kteří zároveň plnili funkci instruktorů. Závodilo se ve dvou kategoriích. Naši školu reprezentovaly dvě posádky v kategorii A ve věku 10 – 15 let: Dukelští Bobři ze 7. A a Dukelští Ďáblíci z 9. C. Celkem se o vítězství utkalo 11 týmů. Nejprve jsme využili možnosti tréninku a odborné instruktáže a poté každá posádka absolvovala tři rozjížďky na trase 200 m dle časového rozpisu. Bobři ani Ďáblíci nepatřili mezi nováčky a náležitě své předchozí zkušenosti zúročili za pomoci vzájemného bouřlivého fandění a povzbuzování. Bobři dvakrát rozjížďku vyhráli a jednou byli čtvrtí. Ďáblíci ve svých rozjížďkách zvítězili a tak všichni napjatě čekali, jak si povedou v konečném součtu všech tří časů. Čekání si ukrátili hromadným koupáním v Lipně za účasti také p. uč. Vlčkové. Vzhledem k počasí to byl rozhodně otužilecký výkon. Po převlečení do suchého bylo vše připraveno k vyhlášení výsledků. Těsně pod stupni vítězů skončili na krásném 4. místě Dukelští Bobři. Nejlepšího výsledného času dosáhli a zároveň celkovým vítězem se stali Dukelští Ďáblíci. Obě třídy ukázaly, že umí táhnout za jeden provaz a přesvědčily se o tom, že v jednotě je síla, kterou má tým a kterou jediná osoba nikdy nemůže mít.

Mgr. Petra Němejcová a Mgr. Petra Vlčková

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd