9. srpna 10:06

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Školní časopis » Fénix plný republiky

Zařazeno do kategorie Školní časopis • aktualizováno 9. listopadu 2018

Fénix plný republiky

I. číslo Fénixe v rámci letošního školního roku se dostává k vám. Rád bych za všechny, kteří přispívají, poděkoval a popřál republice, ke které se vztahuje naše číslo, šťastné chvíle a pokroky jen vpřed.

V tomto čísle bohužel řádil žurnalistický šotek, který způsobil několik překlepů a chyb. Omlouváme se za ně a hlavně Kryštofu Brandovi - skvělému fotografovi titulní strany. Pokud ale najdete další chyby, dejte nám vědět ;). Ať se líbí nové číslo, které je ke stažení na stránkách časopisu, a užijte si podzimní prázdniny.

Za redakční radu Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd