19. června 22:42

Leoš

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Florbalistky v krajské soutěži starších žákyní

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 29. listopadu 2018

Florbalistky v krajské soutěži starších žákyní

Florbalistky v krajské soutěži starších žákyní

Jádro týmu naší školy tvořily dívky z kroužku florbalu, které byly doplněné o další ochotná děvčata. Nakonec jsme tedy mohli postavit 2 brankářky (Hana Červenková a Adéla Kůrková) a tři trojice do pole (Zuzana Prokopiusová, Edita Cimrhanzlová, Kristýna Němejcová – Michaela Solařová, Alice Kovářová, Barbora Lexová – Iveta Kouřimová, Josefína Holá, Nikol Kreizlová).

V turnaji nás čekali 3 další soupeři: Florbal BEZ Katovice, Fbc Spartak Kaplice a Fbc Štíři Č. Budějovice. Všechny zápasy se hrály na 2 x 12 min. hrubého času.

V prvním zápase jsme narazili na hostitele z Katovic. Zápas byl velmi vyrovnaný. Začátek jsme nezachytili a brzy jsme dostali 2 góly. Během půl minuty se nám však podařilo vyrovnat (Prokopiusová, Cimrhanzlová) a poločas tak skončil 2:2. Ve druhém poločase si obě děvčata gólový úspěch zopakovala (vždy přihrávala Němejcová) a ve vypjatém závěru jsme uhájili cenné vítězství 4:3. Druhý zápas jsme sehráli proti pozdějšímu vítězi celého turnaje z Kaplice. Soupeř byl silnější a vyhranější a přehrál nás v poměru 8:2 (branky Holá, Němejcová). I ve třetím zápase byl soupeř nad naše síly, i když jsme zpočátku drželi vyrovnaný stav. Konečný výsledek 3:8 (Kouřimová, Cimrhanzlová, Prokopiusová) byl ovlivněn naší únavou i tím, že větší prostor ve hře ve druhém poločasu dostaly druhá a třetí trojice. Pozitivem obou zápasů bylo, že se brankově prosadily i hráčky mimo první útok. Zachytaly si také obě brankářky.

Konečné třetí místo v turnaji tak hodnotím velmi dobře. Hráli jsme se soupeřkami, které trénují několikrát týdně a oproti nám byly mnohem vyhranější. Naším cílem bylo získat první zkušenosti a vyzkoušet si, zda můžeme hrát i s takovými soupeři. Všem děvčatům děkuji za snahu a obětavost ve hře. Jak dále naloží s nabytými zkušenostmi je jen na nich.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd