9. srpna 07:32

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » OK florbal děvčata 8.-9. třídy

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 6. ledna 2019

OK florbal děvčata 8.-9. třídy

OK florbal děvčata 8.-9. třídy

Dívky ve skupině hrály nejprve se ZŠ Sedlice a po rychlém gólu Edity Cimrhanzlové hned po úvodním vhazování vedly 1:0. Druhý gól brzy přidala Zuzana Prokopiusová a celý zápas již dívky s přehledem kontrolovaly. Ve druhém zápase narazily na ZŠ F.L.Čelakovského. Po vyrovnaném průběhu nakonec vlastním gólem prohrály 0:1. Ve skupině děvčata tak skončila na 2. místě, což nám zajistilo postup do semifinále. V něm naše družstvo narazilo na vítěze druhé skupiny, družstvo ZŠ Poděbradova. Děvčata odehrála nejlepší zápas celého turnaje a vyhrála 3:0 (Cimrhanzlová 3). Nečekaně, ale zaslouženě, se tak probojovala do finále, kde nás čekal opakovaný souboj proti ZŠ FLČ. Ze skupiny měla děvčata soupeři co oplácet a tak šla do finále nažhavena. Bohužel dva rychle obdržené góly je trochu srazily do kolen. Jiskru naděje vykřesala ještě Edita Cimrhanzlová, která dokázala ještě na konci prvního poločasu snížit na 1:2. Bohužel soupeř měl ve druhém poločase více sil a dokázal i přidat třetí gól. Konečný výsledek 1:3 tak znamenal konečné 2. místo v turnaji.

Naše družstvo tvořily: Adéla Vandová (spolehlivá v brance), v obraně se vystřídaly Adéla Růžičková, Adéla Kůrková, Adéla Dohaničová, Hana Kostlivá a Simona Walterová, v útoku pak Zuzana Prokopiusová, Edita Cimrhanzlová, Alice Kovářová a Barbora Lexová.

Výsledky najdete zde

Fotky jsou zde

Děkuji všem děvčatům za předvedenou bojovnost a reprezentaci školy. Nejlepší hráčkou a zároveň nejlepší střelkyní našeho družstva byla vyhlášena Edita Cimrhanzlová.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd