9. srpna 07:26

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Uspějí basketbalistky ZŠ Dukelská Strakonice i v kvalifikaci o republikové finále?

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 23. dubna 2019

Uspějí basketbalistky ZŠ Dukelská Strakonice i v kvalifikaci o republikové finále?

Uspějí basketbalistky ZŠ Dukelská Strakonice i v kvalifikaci o republikové finále?

Basketbalistky naší školy úspěšně na počátku března reprezentovaly ZŠ Dukelská Strakonice v okresním kole v basketbale. V konkurenci 3 týmů postupně porazily ZŠ FLČ Strakonice 15:2, poté nešťastně prohrály s Gymnáziem Strakonice 7:8. Na základě minitabulky a pravidel basketbalu se však staly i v letošním roce okresními přebornicemi.

Naši školu reprezentovali i chlapci. Postupně se střetli s týmy ZŠ Poděbradova 6:33, ZŠ FLČ 6:25 i Gymnázia Strakonice 8:23. Ve všech duelech nakonec prohráli výraznějším rozdílem, ale v jednotlivých utkáních sbírali se staršími protivníky především zkušenosti.

Ve středu 27.32019 ve sportovní hale STARZ Strakonice basketbalistky ZŠ Dukelská Strakonice absolvovaly krajské kolo. V jednotlivých utkáních měly žákyně výraznou herní převahu a ve všech basketbalových dovednostech ostatní celky převyšovaly. V turnaji naše děvčata nenašla přemožitele a postupně porazila: ZŠ J.K. Tyla Písek 42:8 ZŠ Volary 40:2 ZŠ a MŠ Borotín 26:13

Tímto dílčím úspěchem si zajistily možnost dalšího postupu. Kvalifikace o republikové finále v basketbale se rozběhne v úterý 9.4.2019 v Jindřichově Hradci za účasti 25. ZŠ Chválenická Plzeň, ZŠ Příbram a našich děvčat ve složení: Jolana Chylíková, Kristýna Kotrcová, Zuzana Prokopiusová /9.M/, Sára Parkosová /8.A/, Lucie Lazarová /8.M/, Hana Červenková a Eliška Myslivcová /7.M/, Edita Cimrhanzlová /9.A/, Nella Bernasová /7.A/ Holky, držíme Vám pěsti. Ať to vyjde jako vloni a jedete na Mistrovství republiky do Děčína!!!

Mgr. Petr Martínek

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd