9. srpna 07:18

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Velikonoční turnaj ve florbalu - výsledky

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 22. května 2019

Velikonoční turnaj ve florbalu - výsledky

Velikonoční turnaj ve florbalu - výsledky

Velikonoční školní florbalový turnaj se uskutečnil ve středu 24.4.2019. Hrálo se ve dvou kategoriích, žáci 6. a 7. tříd vytvořili společná družstva, stejně tak i žáci 8. a 9. ročníků. Hrací doba byla 10 min a v základní skupině se hrálo systémem každý s každým. Poté 3. a 4. týmy z tabulky odehrály zápas o 3. místo a týmy na 1. a 2. místě sehrály finálový zápas o celkové první místo.

V mladší kategorii se nejvíce dařilo družstvu 6. a 7.B, které ve finále porazilo družstvo 6. a 7.A 4:3 až po samostatných nájezdech (v normální hrací době skončil zápas 2:2). Zápas o 3. místo pro sebe rozhodli výsledkem 6:2 žáci 6. a 7.M.

V kategorii 8. a 9. tříd se ve finále utkala družstva 8. a 9.C a 8. a 9.M. Zápas skončil těsným rozdílem 2:1 ve prospěch 8. a 9.C, která tak turnaj vyhrála, 8. a 9.M se umístila na 2. místě a v zápase o 3. místo uspěli (po samostatných nájezdech) žáci 8. a 9.D.

Vyhlášeni byli nejlepší střelci turnaje, kterými se stali Pavel Solař (6.B) s 10 góly a Jaroslav Zahradník (8.M) se 4 góly.

Děkuji Barče a Kačce z 9.M za pomoc s organizací turnaje a p. uč. Petru Martínkovi za rozhodcovskou pomoc. Všem zúčastněným žákům děkuji za předvedené výkony a společně strávené sportovní dopoledne.

Výsledky kategorie 6. a 7. tříd zde

Výsledky kategorie 8. a 9. tříd zde

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd