9. srpna 07:01

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » KK OVOV - bronzové družstvo a další medaile jednotlivců

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 11. června 2019

KK OVOV - bronzové družstvo a další medaile jednotlivců

KK OVOV - bronzové družstvo a další medaile jednotlivců

Měsíc po konání okresního kola se nejlepší závodníci sešli v Táboře na krajském kole OVOV (= odznak všestrannosti olympijských vítězů). Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Sára Parkosová, Nikol Kreizlová, Hana Červenková, Josefína Holá, Vít Kotál, Zdeněk Špaček, Šimon Šíma a Rudolf Prušák. A vedli si výborně. Po předloňském 6. místě, loňském 5. místě se nám letos podařilo vybojovat bronzové medaile (krásně dřevěné) a krásnou plaketu za celkové 3. místo, které znamená velkou šanci na postup do republikového finále v září v Brně. Považuji to za historický úspěch naší školy a všem členům družstva blahopřeji a děkuji za perfektní reprezentaci naší školy.

Z jednotlivců se o tento úspěch nejvíce zasloužili Rudolf Prušák, který zvítězil ve svém ročníku, Josefína Holá a Zdeněk Špaček, kteří obsadili 3. místa. V nejstarším ročníku 2004, kteří již nemohli startovat za družstvo, obsadila 3. místo Zuzana Prokopiusová.

A další závodníci zůstali těsně pod stupni vítězů: Karel Kloud 5. místo, Linda Kotrčová 6. místo, Apolena Klejnová 7. místo.

Za bojovnost v chladném počasí ale zaslouží pochvalu úplně všichni!

Foto z jednotlivých disciplín zde

Výsledky KK OVOV 2019 jsou, a další fotky brzy budou, zde

Úterý 16. 4. 2019, to byl termín konání okresního kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Jde o projekt ČOV a ve Strakonicích se již tradičně uskutečnil ve sportovním areálu ZŠ Dukelská Strakonice. Všechny závodníky přivítal a úvodním slovem zahájil závod ředitel školy Mgr. Rudolf Prušák. Ze všech zúčastněných škol se tohoto závodu zúčastnilo celkem 135 žáků a 2 učitelé. Medaile a diplomy se rozdělovaly jak v soutěži družstev, tak i v soutěži jednotlivců (dle ročníku narození).

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd