9. srpna 06:34

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Fotbalisté ZŠ Dukelská ovládli okresní kolo v minikopané a v krajském kole obsadili 4. místo

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 22. května 2019

Fotbalisté ZŠ Dukelská ovládli okresní kolo v minikopané a v krajském kole obsadili 4. místo

Fotbalisté ZŠ Dukelská ovládli okresní kolo v minikopané a v krajském kole obsadili 4. místo

Ve středu 17.4.2019 se konalo na stadionu Na Sídlišti okresní kolo v minikopané (velmi oblíbená soutěž mezi žáky 2. stupně ZŠ). Naši fotbalisté postupně v základní skupině porazili:

TGM Blatnou 3:1, ZŠ Volenice 1:0, ZŠ Čestice 2:0, Gymnázium Strakonice 2:0 a s přehledem ovládli základní skupinu. V semifinále se střetli s týmem ZŠ Volyně, který po tuhém boji zdolali v poměru 2:1 a zaslouženě postoupili do finále. Ve finále jasně přehráli tým ZŠ Poděbradova Strakonice v poměru 4:1 a ovládli okresní kolo.

Poslední dubnový den jsme se znovu setkali na stadionu Na Sídlišti, kde se uskutečnilo tentokráte krajské kolo. V šestičlenném poli jsme obsadili druhé místo v základní skupině po následujících výsledcích: ZŠ Tábor 1:1, TGM Vimperk 0:0.

V semifinále jsme narazili na pozdějšího vítěze ZŠ 1. Máj České Budějovice a po boji jsme odcházeli se vztyčenou hlavou (převedli jsme dobrý výkon proti hráčům Dynama Č. Budějovice) s prohrou v poměru 1:4. V souboji o 3. místo nás čekal známý soupeř ze skupiny B a to ZŠ TGM Vimperk. Úvod patřil našim fotbalistům, rychle jsme se ujali vedení, ale postupem času se herně, ale i brankově začali prosazovat soupeři z Vimperka. Pět minut do konce hrací doby jsme prohrávali již 1:5. Naši fotbalisté však nesložili zbraně, bojovali až do samotného závěru jako lvi a snažili se zkorigovat nepříznivý výsledek. Ve vývoji skóre jsme se dokázali přiblížit na rozdíl dvou branek 3:5. Celoplošným presinkem v závěru utkání jsme si chtěli vynutit drama, ale soupeř výhru proměněnou brankou (3:6) zpečetil.

sestava okresního i krajského kola:

brankáři: Jiří Jáchym 9.M, Kristián Široký 9.B, Edita Cimrhanzlová 9.A

Ondřej Bambásek 9.M, Matouš Virostek, Stanislav Němejc, Viktor Štěch 9.C, Jiří Steiner, Jakub Straka, Patrik Fürbach, Maxmilián Macht 8.A, Denis Farkaš 9.D, Filip Houdek 8.B, Martin Hrašný 9.A a Filip Žilák 8.D

Všem hráčům i p. uč. E. Křivancové děkujeme za účast i vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Petr Martínek

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd