9. srpna 07:30

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Krajská branná soutěž

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 11. června 2019

Krajská branná soutěž

Krajská branná soutěž

V pátek 24. 5. 2019 absolvovali vybraní žáci 9. tříd branný závod v rámci projektu POKOS (příprava občanů k obraně státu) a Dne armády ČR na Výstavišti v Českých Budějovicích. Naši školu reprezentovalo šestičlenné družstvo Army Dukla ve složení Blanka Červenková (demokraticky zvolena kapitánkou), Slavomír Kryl, Michal Pavlíček, Ladislav Slavíček, Jan Sebastien Teynor, Daniel Vlasák, Eliška Bártíková (náhradnice, podporovatelka, fotografka). Čekalo na ně 17 stanovišť, na kterých museli prokázat svoji sílu a šikovnost (hod granátem, kliky, leh sedy, dřepy, překonání lanové překážky, jízda na raftu, uzlování, střelba ze vzduchovky), ale i znalosti z historie (ČR i Armády ČR), topografie (určování světových stran, odhad vzdálenosti, práce s buzolou a mapou) či zdravovědy (poskytování první pomoci, ošetření a transport raněného). Po náročné tříhodinové soutěži bylo družstvo odměněno vojenským gulášem a drobnými cenami. Více než konečný výsledek byly tentokrát společné zážitky při plnění jednotlivých úkolů na stanovištích, přesto jsme s napětím očekávali konečné výsledky (2 nejlepší družstva postupovala do celostátního kola soutěže Battlefield). Se ziskem 289 bodů jsme skončili na 7. místě ze 17 zúčastněných družstev z celého kraje (na 3. místo nám chybělo pouhých 7 bodů).

Díky všem za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd