9. srpna 06:22

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Pohár rozhlasu - mladší žáci v kraji

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 28. června 2019

Pohár rozhlasu - mladší žáci v kraji

Pohár rozhlasu - mladší žáci v kraji

Ve středu 22. 5. 2019 se v Táboře konalo krajské finále Poháru rozhlasu. Naší školu reprezentovalo družstvo mladších žáků, tedy kategorie 6. a 7. tříd. Každý závodník mohl soutěžit ve dvou disciplínách a štafetě, přičemž v jedné disciplíně mohli nastoupit maximálně tři závodníci a dva nejlepší bodovali pro družstvo. Soutěžilo se v těchto disciplínách: 60 m, 1000 m, 4 x 60 m, výška, dálka a kriket. Vítězství si ve skoku vysokém vybojoval Kamil Chodl (7. D) výkonem 148 cm, čímž si utvořil nový osobní rekord. Dále se v první desítce umístili: Daniel Toman (7. C) – kriket 56, 41 m 5. místo, Josef Bartošek (7. M) – výška 140 cm 8. místo a Šimon Šíma (7. A) – 1000 m 3:18,82 10. místo. O další cenné body bojovali: Vojtěch Novotný (7. M), Richard Kubíček (7. A), Adam Škopek (7. B), Zdeněk Špaček, Jakub a Vojtěch Vítovcovi (6. C). Ačkoli chlapci navýšili bodový zisk oproti okresnímu kolu o 247 bodů, nestačilo nám celkových 3736 bodů v nabité konkurenci převážně atleticky zaměřených škol na lepší než 8. místo. Všem chlapcům děkuji za bojovnost a sportovní nasazení a věřím, že získané zkušenosti z kraje zúročí již v příštím roce na atletických soutěžích.

Mgr. Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd